Nuba Rice 20kg
  • Nuba Rice 20kg
  • Nuba Rice 20kg

Nuba Rice 20kg

79,00 zł
Brutto

Otręby ryżowe są przeznaczone do stosowania jako pasza uzupełniająca dla wszystkich grup koni i kuców. Nasz produkt jest bilansowany, co oznacza, że ma prawidłowy stosunek wapnia do fosforu.

Otręby ryżowe szczególnie polecane są dla koni, które muszą odbudować masę ciała, a także koni w treningu oraz hodowlanych, gdyż wspomagają budowę i regenerację mięśni. Są bogatym źródłem makro i mikroelementów, a także witamin z grupy B. Zawartość gamma oryzanolu dobrze wpływa na budowę masy mięśniowej. Otręby zawierają dużo dobrze przyswajalnego tłuszczu z oleju ryżowego, stanowią doskonałe źródło energii w dziennej dawce przy stosunkowo niskiej zawartości skrobi. Pozytywnie wpływają także na zdrowie skóry i jakość sierści.
W naturalnej postaci otręby ryżowe zawierają dużo fosforu, co może niekorzytsnie wpłynąć na równowagę pierwiastków w organizmie konia. By stosowanie otrębów ryżowych było bezpieczne dla zdrowia konia nasz produkt uzupełniony został w wapń,

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

DAWKOWANIE:
Produkt przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety. Podawać w ilości od 80g do 200g na 100kg masy ciała. Na przykład dla konia o wadze 500 kg możnay podać od 400 do 1000g, a dla konia o wadze 600kg od 480 do 1200g otrębów.
Dla koni starszych, mających problem z uzębieniem, mogą być podawanie na mokro.

Otręby ryżowe mogą być środkiem uznawanym za doping.
SKŁAD:
otręby ryżowe, węglan wapnia.

Energia strawna - 14 MJ/kg
Białko ogólne [SM] - min. 12,8%
Nuba Equi
HAN03913
2020-11-17
Nowy produkt